اپلیکیشن مارا از بازار دانلود کنید(نیکا پرواز)
nika gif

ورود

ثبت نام

پس از اینکه یک حساب کاربری بسازید؛ شما میتوانید وضعیت درخواست ها، پیگیری خرید ها، درخواست استرداد بلیط و ... را از طریق حساب کاربری خودتان انجام دهید.
نام کاربری*
گذرواژه*
تکرار گذرواژه*
نام*
نام خانوادگی*
ایمیل*
تلفن*
کشور*
* شما با ایجاد حساب کاربری با تمامی شرایط و قوانین و حریم خصوصی در وبسایت ما موافقت میکنید.

هم اکنون عضو شده اید؟

ورود

قوانین و مقررات

مسافر محترم خواهشمند است نام و نام خانوادگی لاتین را با کمال دقت وارد نمایید زیرا بلیط شما براساس اسم لاتین وارد شده صادر می شود و مسئولیت عدم پذیرش مسافر به دلیل صحیح نبودن اسم لاتین و کد ملی به عهده صادر کننده بلیط می باشد
مسئولیت چک کردن بلیط صادر شده به عهده مسافر میباشد
لطفا پس از دریافت بلیط کلیه مشخصات آن را چک فرموده و در صورت مغایرت به کانتر مربوطه اطلاع دهید. در صورت عدم چک کردن بلیط، آژانس هیچ گونه مسئولیتی در قبال اتفاقات احتمالی نخواهد داشت
مسافر گرامی تاریخ تولد کودک بین ۲ تا ۱۲ سال و برای نوزاد زیر ۲ سال می باشد .در صورت هرگونه مغایرت مسولیت کلیه مشکلات احتمالی به عهده صادرکننده می باشد
مسافرین و همکاران محترم پروازهای این شرکت از ایرلاین مرکزی صادر شده ودرصورت عدم امکان صدور

بلیت رزرو شما پیش از ورود به درگاه بانک، باطل خواهد شد

در صورت رزرو بلیط های خارجی کنترل ویزا و یا اقامت مسافرین به عهده صادر کننده بلیط می باشد وآژانس هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات احتمالی نخواهد داشت

 درصورت کسل نمودن بلیت وجه استردادی ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری پس از تاریخ استرداد به حساب رزرو گیرنده واریز خواهد شد.

قرارداد بین شما و نیکا پرواز پارس ، لطفا قبل از استفاده از وب سایت، قوانین و شرایط استفاده از آن را به دقت مطالعه نمایید. با بازدید از این سایت، شما مشخص می کنید که شرایط این قرارداد را پذیرفته اید و به مفاد آن آگاه هستید. اگر با این شرایط و قوانین موافق نیستید لطفا به بازدید از سایت خاتمه دهید.

استفاده از وب سایت

از سرویس‌های ما سوء استفاده نکنید. بعنوان مثال از تداخل در سرویس‌های ما یا تلاش برای دسترسی به آنها با استفاده از روشی بجز رابط کاربری و دستورالعمل‌های ارایه شده توسط ما، خودداری کنید. در صورت عدم تبعیت شما از شرایط یا خط مشی‌های ما و یا در صورت مشکوک شدن به هرگونه سوء عملکرد، ما ممکن است ارایه سرویس‌ها به شما را متوقف کرده یا به حالت تعلیق در آوریم.
اطلاعات این سایت برای استفاده شخصی شما می باشد، و شما نباید به هر شکلی آنرا نشر مجدد کنید. نشر مجدد اطلاعات با هر شکل و روشی اکیدا ممنوع است و فقط با عقد قرارداد با شرکت گوهر و مجوز کتبی از مالک اطلاعات (مالک این سایت) امکان پذیر است.

تغییر در قوانین و مقررات ما ممکن است این شرایط را تغییر دهیم تا بعنوان مثال تغییرات قانون یا تغییرات سرویس‌های ما را منعکس کنند. شما باید مرتبا شرایط را بررسی کنید. ما اعلامیه‌های مربوط به اصلاحات این قوانین را در این صفحه قرار خواهیم داد. تغییرات بصورت عطف‌به‌ماسبق اعمال نمی‌شوند. اگر شما با شرایط اصلاح شده برای یکی از سرویس‌ها موافق نباشید، باید استفاده خود از آن سرویس را متوقف کنید.
اگر شما این شرایط را رعایت نکرده و ما بلافاصله اقدام نکنیم، به این معنا نیست که ما از حقوقی که ممکن است داشته باشیم (مانند اقداماتی در آینده) دست کشیده ایم.